20 lat doświadczenia w branży

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży aut osobowych sprowadzanych z salonów samochodowych w Europie. Nasze pojazdy są starannie przygotowane do sprzedaży, posiadają udokumentowaną historię serwisową oraz przeszły kompleksowy proces detailingu i odświeżenia wnętrza.

Firma z rodzinnymi tradycjami

Prowadzę tę firmę z żoną Asią i dziećmi we własnym domu, na własnej działce, w małym miasteczku Lipnie. Znamy się tutaj z prawie wszystkimi mieszkańcami, a oni znają nas. Nasze najmłodsze dziecko chodzi do szkoły z dziećmi naszych Klientów. Jestem przekonany, że naszą pracą i jakością usług zbudowaliśmy silne zaufanie do naszej działalności i odczarowujemy nienajlepszą opinię jaką „cieszą się” typowi handlarze aut.

Cenimy rodzinną atmosferę, uczciwość i przejrzystość. Przy kawie i ciastku oraz zapewne w towarzystwie naszych ciekawskich czworonogów dowiesz się wszystkich szczegółów na temat swojego przyszłego auta, a my gwarantujemy, że ten czas upłynie miło i produktywnie.  

Mój Syn, który jest moją prawą ręką w biznesie w przydomowym garażu zajmuje się również detailingiem, aby w Twoje ręce trafiały już auta dopieszczone i nieskazitelne pod każdym względem. Jest duża szansa, że to właśnie On odbierze Twój telefon czy zaprezentuje Ci Twój przyszły samochód!

Drogi Kliencie!

Jeśli szukasz zwinnego kompaktu dla swojej żony, dużego SUV-a dla swojej rodziny albo oszczędnego elektryka na załatwianie miejskich formalności to te auta czekają tu właśnie na Ciebie!

Wszystko możesz załatwić tu nawet w ciągu kilku godzin i wyjechać swoim samochodem prosto na pierwszą wycieczkę!

Autohandel w social media

Na naszych social mediach możesz zobaczyć jak wyglądają prace detailingowe oraz obejrzeć profesjonalną prezentację audiowizualną niektórych modeli, które były w naszej ofercie.

Autohandel