KREDYT · LEASING · POŻYCZKA

W Naszej j ofercie posiadamy pomoc w finansowaniu naszych pojazdów w postaci kredytu, leasingu oraz pożyczki leasingowej.

Każdy Klient może skorzystać z pomocy naszego wieloletniego i zaufanego konsultanta Ariela Jabłońskiego współpracującego z szeregiem banków, który dobierze najbardziej korzystny sposób finansowania w zależności od potrzeb.

natychmiastowa pomoc

Pomoc udzielana jest natychmiastowo - jeszcze tego samego dnia po mailowym lub telefonicznym kontakcie z naszym przedstawicielem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej Klientowi przedstawiana jest najbardziej dogodna oferta finansowania dostosowana do Jego potrzeb.

uproszczona procedura

Po zakończeniu wszystkich formalności związanych z finansowaniem wydajemy auto wraz z dokumentami pojazdu. Finansowanie odbywa się w procedurze uproszczonej bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych oraz zaświadczeń o dochodach czy też dokumentów o niezaleganiu z US i ZUS.

Rodzaje finansowania

KREDYT

Kredyt to pożyczka od banku lub instytucji finansowej, którą otrzymujesz na zakup określonego przedmiotu lub realizację projektu. Spłacasz go w ustalonych ratach z odsetkami.

LEASING

Leasing to umowa, w której leasingodawca udostępnia ci do użytkowania pojazd lub inny sprzęt, który on nabył. Ty płacisz za korzystanie z niego przez określony czas, a na końcu masz opcję wykupu.

POŻYCZKA

Pożyczka leasingowa łączy cechy kredytu i leasingu. Otrzymujesz środki na zakup przedmiotu, np. pojazdu, jako pożyczkę od instytucji finansowej, a transakcję traktuje się jak leasing, umożliwiając spłatę w ratach i wykup na koniec umowy.

Indywidualne Rozwiązania Finansowe

Nasz dedykowany partner jest zawsze na wyciągnięcie ręki, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i dostarczyć niezbędne informacje, wspierając tym samym licznych Klientów, którzy już zaufali naszym spersonalizowanym rozwiązaniom finansowym. Oferujemy pomoc finansową, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, co pozwala na optymalne dopasowanie warunków finansowania. Uwzględniając różnorodność czynników, takich jak wartość pojazdu, charakter prowadzonej działalności, a także poziom dochodów, nasi eksperci, dzięki współpracy z szerokim spektrum banków, są w stanie zaoferować rozległą gamę opcji kredytowych i leasingowych, które można elastycznie modyfikować, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

A.J. PARTNER – konsultant finansowy:

Ponad 20 lat w branży finansowej

Długoletni partner wielu firm w Polsce

Zaufany partner biznesowy naszej firmy od początku jej działania

Setki zadowolonych kredytobiorców I leasingobiorców

Szeroka współpraca z największymi bankami